Moet het veiligheidsrapport altijd een blootstellingbeoordeling inclusief blootstellingsscenario's bevatten?

Nee. Het chemisch veiligheidsrapport hoeft niet altijd een blootstellingsbeoordeling inclusief blootstellingsscenario's te bevatten. Het uitvoeren van een blootstellingsbeoordeling is alleen verplicht wanneer een stof volgens de criteria van artikel 14, lid 4 als gevaarlijk is ingedeeld. In dat geval moet de blootstellingsbeoordeling wel de juiste scenario's bevatten..